Як можна кругле число записати у вигляді добутку двох чисел, один із множників якого є

число,записано одиницями з нулями 500 60 3800 Искать вместо этого як можна кругле число записати у вигляді добудку двох чисел, один із множників якого є число,записано одиницями з нулями 500, 60, 3800. 90000, 20000, 20, 700, 4600, 5200, 89000

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

500=5*100
60=6*10
3800=38*100
90000=9*10000
20000=2*10000
20=2*10
700=7*100
4600=46*100
5200=52*100
89000=89*1000