Дві сторони трикутникк дорівнюють 9 і 14 см, а синус кута між ними 2 кореня6/5​


Ответы на вопрос

Отвечает Джумоляк Анастасия.

Ответ:

v(6v2x6v2+10x10-2x6v2x10xv2/2)=v(172-120)=v52=2v13

Пошаговое объяснение: