Далды. Шие компоты Құлпынаи 1CUIIIIII Қыс мезгіліне қанша шие компоты дайындалған?855. 10 туп

кара каракат отырғызылды. Бұл отырғызылған қызылқарақаттың 50%-ын құрайды. Қанша түп қызыл қарақат отыр-ғызылған?856. Кішігірім орман бір жыл ішінде 35 т шаңды сүзеді. Бұл мөлшеросы орманның өлшеміндей болатын қайыңды орманның сүзгіденөткізетін шаң массасының 50%-ын береді. Бір жылда қайыңды –орман қанша тонна шаңды сүзеді?85​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Ирина.

Ответ:

855.

10 = 50 %

? = 100%

10 × 100 \ 50= 20

Жауабы: 20

856.

35× 100=3500

3500÷50=70

Жауабы: 70