Знайдіть значення виразу , а – а : 12  якщо а = 48; а = 60


Ответы на вопрос

Отвечает Азолин Александр.

Ответ: 44; 55.

1. 48 - 48/12 = 48 - 4 = 44;

2. 60 - 60/12 = 60 - 5 = 55.

Пошаговое объяснение: