Спростіть вираз 5,4x-2,1xобчисліть його значення, якщо x=3,2


Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Никитка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5,4x-2,1x = 3,3x

якщо x=3,2

3,3x = 3,3 * 3,2 = 10,56

Отвечает Булавин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5,4x - 2,1x = 3,3x

3.3 * 3.2 = 10.56