У першій шафі було у 4 рази менше книжок, ніж на другій. Коли у першу поклали 17 книжок, а з другої

взяли 25, то книжок стало порівну. Скільки книжок було у другій шафі. 1) 14 2)56 3) 20 4)5

Ответы на вопрос

Отвечает Мартиросян Михаил.

Ответ:

56

Пошаговое объяснение:

Х+17=4х-25

Х-4х=-17-25

-3х=-42

Х= 14

14×4=56