Розв’яжіть рівняння |2х-7|=3


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Евгений.

Ответ:

2, 5

Пошаговое объяснение:

Розкриємо модуль при додатному та від'ємному значеннях

Маємо два рівняння

2x-7=3    2x=10     x=5

7-2x=3     2x=4     x=2

Отвечает Сундеева Аня.
|2х-7|=3
2х-7=3
2х=10
Х=5

И

2х-7=-3
2х=4
Х=2