Площа прямокутника дорівнює 5,12метрів у квадраті, одна з його сторін —3,2метра. Знайти периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкитова София.

5,12:3,2=1,6 (м) друга сторона

2(1,6+3,2)=2*4,8=9,6 (м) периметр прямокутника