Скільки тонн води можна викачати з басейну двома насосами за 3 год, якщо один насос щогодини

викачує 50т воды а другий 13 т? Розв'язати двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Талько Игорь.

Ответ:

189 тонн

Пошаговое объяснение:

1 решение

1)50*3=150 тонн

2)1 3*3=39 тонн

3)150+39 = 189 тонн

2 решение

1)50+13 =63 тонн за час

2)63*3 = 189 тонн