Микола назбирав 8 кг яблук.Петро зібрав на 25% більше ніж Микола.Скільки кг яблук зібрали хлопчики?​


Ответы на вопрос

Отвечает Верета Егор.

Ответ:

18

Пошаговое объяснение:

8 кг-100%

х кг-25%

х=\frac{8*25}{100}=2

8+2=10

8+10=18

Видповидь:18