Микола назбирав 8кг яблук.Петро зібрав на 25% більше ніж Микола .Скільки кг зібрав Петро? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Боярский Егор.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

25% = 1/4

1/4 * 8 = 2

8+2=10