екі санның практикалық ортасы 27,49 ға тен .Бірінші сан екінші саннан3,48 ге кем.Бірінші санды

екінші санды табындар

Ответы на вопрос

Отвечает Пайвин Никита.

Ответ:

1) 25,75 2) 29,23

Пошаговое объяснение:

27,49- сред.ариф. число

1 число меньше 2-го на 3,48

Найти 1 и 2 числа.

27,49×2= 54,98

54,98- 3,48= 51.5

51,5÷2=25,75 - 1 число

25,75+3,48= 29,23 - 2 число

Проверка:

(25,75+29,23)÷2= 27,49