у двох групах 36дітей.Скільки дітей у кожній группі якщо в першій группі у 2 рази більше ніж у

другій

Ответы на вопрос

Отвечает Аникеев Иван.

Задача розв'язується за допомогою рівняння. Тобто у двох групах 36 дітей, у першій у 2 рази більше, ніж у другій, а у другій групі невідомо скільки дітей. Тоді

х – дітей у другій групі

2х – дітей у першій групі (тому що у 2 рази більше). Тоді складаємо рівняння.

Розв'язання:

2х+х=36

3х=36

х=36:3

х=12 (д.)– у другій групі

12•2=24(д.)– у першій групі

Відповідь: у першій групі 24 дитини, у другій групі 12 дітей