Для дитячого садка купили 29 м'ячів і 47 конструкторів за однаковою ціною. за всю покупку заплатили

532 гривні. скільки заплатили за м'яч та конструктори окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Стёпа.

                              Цена          Количество     Стоимость

Мяч                   одинаковая        29 шт.               ?

Конструктор    одинаковая        47 шт.                ?

Всего                одинаковая           ?                  532 грн.

------------------------------------------------------------------------------------

1) 29 + 47 = 76 (шт.) - всего;

2) 532 : 76 = 7 (грн.) - цена одной штуки;

3) 29 · 7 = 203 (грн.) - стоимость мячей;

4) 47 · 7 = 329 (грн.) - стоимость конструкторов.

Вiдповiдь: 203 грн. и 329 грн.