Ціна м'яча 60 грн., а конструктор - 200грн.За м'ячі заплатили 300 грн. Скільки заплатили за

конструктори, якщо придбали однакову кількість м'ячів і конструкторів? Записати задачу алгебраїчним та арифметичним способом

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Юля.

1) 300:60=5(м.) - придбали.

2)200•5=1000(грн) - заплатили.

Відповідь: заплатили 1000 грн.

Хочу сказати алгебраїчний метод не використовується в роз'язані

Отвечает Костырин Андрей.

Пошаговое объяснение:

Арифметчний

300:60=5- м'ячів купили

200×5=1000(грн)