16 балов Одна сторона прямокутника у 3 більша за іншу периметр 4.8дм. знайдіть сторон прямокутника

срочноо пожайлустааа

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксения.

Ответ:

6 и 18

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона прямокутника х дм, тоді інша 3х дм. Маємо рівняння: 2×(х+3х)=48

8Х=48

Х=48/8

Х=6 (дм)- одна сторона

6×3=18 (дм)-друга сторона