(10-11 клас) Знайти похідну складної функції y=sin7x sin3x+cos7x cos3x Велике прохання: дати не

коротку відповідь, а покроковий розв'язок! (17+9 балів все-таки)

Ответы на вопрос

Отвечает Позднякова Кристина.

Ответ:

0=sin (7x)sin(3x)+cos(7x)cos(3x)\\x=\frac{\pi }{8} +\frac{k\pi }{4} ,k  Z

Пошаговое объяснение