Екі санның арифметикалық ортасы 43- ке тең. Бірінші сан екінші саннан 13,6- ға артық. Осы сандарды

табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Забелич Полина.

Ответ:

43*2=86

x+x+13,6=86

2x=86-13.6

2x=72.4

x=36.2

Жауабы:  36.2 ; 49.8

Пошаговое объяснение: