Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 16см, а бічна сторона становить 80% основи. Знайдіть

периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шляхтин Богдан.

Ответ:

бічна стороа 16*0,8=12,8 см

Р=16+12,8+12,8=41,6 см

Пошаговое объяснение: