Змішали 20%-вий розчин соляної кислоти з 5%-вим і отримали 600 г 10%-ого розчину. Скільки грамів

20%-го розчину було взято? ПОМОГИТЕ СРОЧНО, ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Пошаговое объяснение:

Ответ:150г и 450г

Объяснение:  пусть 30%-й розчин соляної кислоти    хг, тогда

10% раствора  (600-х)г

посчитаем кислоту

было в двух растворах  0,3х +0,1(600-х)

стало  600*0,15=90

0,3х +0,1(600-х)=90

0,3х +60-0,1х=90

0,2х=30

х=150⇒  600-150=450