Дев'ятий член арифметичної прогресії дорівнює 23. Чому дорівнює сума восьмого і десятого членів

цієї прогресії?

Ответы на вопрос

Отвечает Shafirovskaya Lana.

a_8+a_{10}=a_1+7d+a_1+9d=2a_1+16d=2(a_1+8d)=2a_9=46