За три дні на овочеву базу надійшло 9847,24ц моркви. Першого дня надійшло 3287,4 ц, другого на

164,37ц менше, ніж першого. Скільки центнерів моркви надійшло третього дня! (Вітповідь записуйте десятковим дробом, наприклад 12,89ц)

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

Первый день =3287,4ц

Второй день =3287,4-164,37= 3123,03ц(это второй день)

Третий день =9847,24-(3287,4+3123,03)= 3436,81ц

Пошаговое объяснение: