Знайдіть скалярний добуток векторів a b якщо а(1 -3 8) b(4 -2 -6) 1. -38 2. 38 3. 20 4. -53


Ответы на вопрос

Отвечает Вихристюк Юра.

Ответ:

-38

Пошаговое объяснение:

a · b = ax · bx + ay · by + az · bz = 1 · 4 + (-3) · (-2) + 8 · (-6) = 4 + 6 - 48 = -38