Перше число 25,а друге число становить 40% від першого.Знайти суму ціх чисел. Спасибі.


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Лера.

Ответ:

35

Пошаговое объяснение:

1)25/100=0,25 -  один процент.

2)0,25*40=10-друге число

3)25+10=35