Сума двох чисел дорівнює 30.одне із чисел у 1.5 раза більше за інше


Ответы на вопрос

Отвечает Карабач Валентин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 1 число

1,5х - 2 число

Х+1,5х=30

2,5х=30

Х=30:2,5

Х=12 - 1 число

1,5*12=18 - 2 число