Розв'язати рівняння ,використовуючи основну властивість пропорції (2x-5)/(3x-5)=9/6


Ответы на вопрос

Отвечает Цейн Кристина.

Відповідь:

х=1

Покрокове пояснення:

Отвечает Усатова Полина.

Ответ:

x=1

Пошаговое объяснение

2(2x-5)=3(3x5)

4x-10=9x-15

4x-9x=-15+10

5x=-5

x=1 и x не равен 5/3