4/45 : (12/25 - 4/15) + 15/16*4/15 быстро срочно плиз ааааааааа


Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Ландыш.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Писарева Галина.

Відповідь:

\frac{2}{3}

Покрокове пояснення:

4/45 : (12/25 - 4/15) + 15/16*4/15=

1) \frac{12}{25} -\frac{4}{15} =\frac{12*3}{75} -\frac{4*5}{75} =\frac{36}{75} -\frac{20}{75}=\frac{16}{75}         Зводимо до спільного знаменника 75 і множимо чисельники дробів на додаткові множники та виконуємо віднімання дробів

2) \frac{4}{45} :\frac{16}{75}=\frac{4}{45} *\frac{75}{16} =\frac{5}{12}

3)\frac{15}{16} *\frac{4}{15} =\frac{1}{4}

4)\frac{5}{12} +\frac{1}{4} =\frac{5*1}{12} +\frac{1*3}{12} =\frac{5}{12}+\frac{3}{12}  =\frac{8}{12} =\frac{2}{3}    Зводимо до спільного знаменника 12 і множимо чисельники дробів на додаткові множники та виконуємо додавання дробів, а вкінці скорочуємо дріб на 4