Будь-ласка розвяжіть задачу. 509 кг бананів розподілили між трьома школами, причому в одну школу

відправили у 7 разів більше, ніж у другу , а в третю на 158 кг більше , ніж у другу. Скільки бананів відправили в кожну школу?

Ответы на вопрос

Отвечает Шутеева Аня.

Пошаговое объяснение:

нехай у першій школі 7х, у другій х, у третій х+158, тоді

7х+х+х+158=509

9х=351

х=39

Отже, в першій школі 39*7=273кг

в другій 39кг

в третій 39+158=197

Отвечает Чупров Руслан.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)нехай банани в 2 школі - х. Тоді в 1 школі 7х, а в 3 школі х+158. Складаємо рівняння:

х+7х+х+158=509

9х+158=509

9х=509-158

9х=351

х=351÷9

х=39(кг)-бананів в 2 школі

2)39×7=273 (кг)-бананів в 1 школі

3)39+158=197 (кг)-в 3 школі

В:273;39;197