За 3,4 кг цукерок заплатили 208,42 грн. Скільки будуть коштувати 4,7 кг таких цукерок?


Ответы на вопрос

Отвечает Кропачева Ксения.

1) 208,42 грн : 3,4 = 61,3 грн. - цена 1 кг цукерок.

2) 61,3 · 4,7 = 288,11 грн. будуть коштувати 4,7 кг таких цукерок.

Вiдповiдь: 288,11 грн.

Отвечает Шевяков Сергей.

Відповідь: 288,11 грн

Покрокове пояснення: ми можемо скласти пропорцiю

3,4кг—208,42грн

4,7кг—хгрн

х=208,42×4,7÷3,4=288,11 грн