Вівці на зиму заготовили 510 кг сіна. Кожного дня вона з’їдає по 6 кг сіна. Скільки днів її

годували, якщо залишилося ще 90 кг сіна?

Ответы на вопрос

Отвечает Ганцгорн Алина.

Ответ:

1. 510-90=420(кг)-з'їла вівця

2.420/6=70(д)-годували

відповідь- 70 днів

Пошаговое объяснение: