У саду зібрали 3200 кг яблук. Частину яблук розклали в 90 ящиків порівну. Залишилося ще 1400 кг

яблук. Скільки кілограмів яблук в одному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Полина.

1) 3200-1400=1800(кг)- розклали в ящики

2) 1800:90=20 (кг) - в одному ящику