У скільки разів корінь рівняння більший за корінь рівняння 4-6(х-2)=4-5 8х-8=20-6х


Ответы на вопрос

Отвечает Тина Тина.

Ответ:

1\frac{5}{12}.

Пошаговое объяснение:

1)4-6(x-2)=4-5\\4-6x+12=-1\\6x=12+4+1\\6x=17\\x=\frac{17}{6}=2\frac{5}{6}\\\\2)8x-8=20-6x\\8x+6x=28\\14x=28\\x=\frac{28}{14}=2

\frac{17}{6}:2=\frac{17}{6}*\frac{1}{2}=\frac{17}{12}=1\frac{5}{12} раз первый корень больше второго.