Есеп бойынша әріпті өрнек жаз. 260 кг қызанақ жиналды. nжәшікке 24 кг-нан салынды.Неше килограмм

қызанақ қалды?n = 8 деп алып, оны есеп көр​

Ответы на вопрос

Отвечает Рябчикова Дарья.

Ответ:

260 - 24 *n ;    68 кг

Пошаговое объяснение:

жинады ---- 260 кг

барлық жәшіктер - - - n

нан салынды ---- 24 кг

n = 8  

қалды - - -? кг

Шешімі.

260-24 *n - - - - - қалды

егер  n = 8  

260 - 24 * 8 = 260 - 192 = 68 (кг)

Жауап: 260-24 *n; 68 кг

собрали ---- 260 кг

всего ящиков ---- n

в 1 ящике ---- 24 кг

n = 8

осталось --- ? кг

Решение.

260 - 24 *n ----- осталось

При n = 8

260 - 24 * 8 = 260 - 192 = 68 (кг)

Ответ: 260 - 24 *n ; 68 кг