4 Есеп бойынша әріпті өрнек құра аламын. Есеп бойынша әріпті өрнек жаз 260кг қызснақ жиналды. n

жәшікке 24кг-нан салынды. Нешее келограмм қызанақ қалды? n=8деп алып есепте​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесной Макс.

Ответ:

260-24•8---қалды

Егер n-8

260-24•8=260-192=68кг

260-24•n=68кг