У трьох ящиках міститься 86 кг печива. У першому ящику в 2,3 разу менше, ніж у другому, а в

третьому - на 18,8 кг Більше, ніж у другому. Скільки печива в кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрущенко Коля.

Ответ:

12 кг в першому ящику, 27,6 кг в другому ящику і 46,4 кг в третьому ящику

Пошаговое объяснение:

Нехай x- в першому ящику, 2,3x - в другому ящику, 2,3 x+18,8 - в третьому ящику

x+2,3x+2,3x+18,8=86

5,6x=86-18,8

5,6x=67,2

x=12 кг - в першому ящику

12*2,3=27,6 кг - в другому ящику

27,6+18,8=46,4 кг - в третьому ящику