Дід Остап продав 15,8 кг вишень по 2,05 грн за кілограм і 20,5 кг слив по 1,6 грн за кілограм. За

які фрукти він уторгував більше грошей і на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишанина Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розв'язання

1) 2.05*15.8=32. 39

2) 1.6* 20.8=32.8

3) 32.80 - 32.39=0.41

Відповідь: більше слив на 0.41