Скільки сторін має правильний многокутник, кожний із внутрішніх кутів якого дорівнює 135°?


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Илсаф.

Ответ:

8 сторін

Пошаговое объяснение:

180×(n-2)=n×135

180n-360=135n

45n=360

n=8