Ребята помогите с заданием математика 6 класс даю 10 баллов 5) Довжина прямокутника на 4 см

більша за ширину. Знайдіть сторони прямокутника, якщо його периметр дорівнює 56 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Мережко Сергей.

Ответ:

довжина-16

ширина-12

Пошаговое объяснение:

складаємо рівняння. Р=2(а+в), отже 2(х+х+4)= 56

4х=48

х=48/4=12см=ширина

довжина=12+4=16