Периметр прямокутника 18,8 см, одна з його сторін на 4 см коротша за другу. Знайдіть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Милославская Полина.

відповідь:

Одна сторона прямокутника дорівнює 6.7 см

Інша сторона прямокутника дорівнює 2.7 см

Покрокове пояснення:

(Х + х-4) × 2 = 18.8

4х-8 = 18.8

4х = 18.8 + 8

х = 26.8 ÷ 4

х = 6.7

6.7-4 = 2.7 см