сума 3 чисел доривнюе 75 друге число бильше вид першого на менше 4 а трете вид першого на 13 чому

доривнюе перше число

Ответы на вопрос

Отвечает Козачок Павел.

Ответ:

x = 22, y = 18, z = 35

Пошаговое объяснение:

Нехай перше число х, друге у, третє z

Тоді x + y + z = 75

x = y + 4

z = x + 13 = (y + 4) + 13 = y + 17

(y + 4) + y + (y + 17) = 3y + 21

3y + 21 = 75

3y =54

y = 18

x = 18 + 4 = 22

z = 18 + 17 = 35