Складіть рівняння відповідно до умови задачі: Перше число в 2,5 рази більше за друге. Якщо від

першого числа відняти 10, а до другого додати 5, то отримаємо рівні числа. Знайдіть ці числа. Допоможіть будь ласка!!!! ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Цеханович Артём.

Ответ:

10 и 25

Пошаговое объяснение:

первое - 2,5х,второе-х

2,5х-10=х+5

2,5х-х=5+10

1,5х=15

х=10(второе число)

Тогда,первое число=10*2,5=25