За 5 год теплохід пройшов 175 км,а потяг на 3 год -315км .У скільки разів швидкість поїзда більша

за швидкість теплохода?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманова Рената.

Відповідь:

У 3 рази

Покрокове пояснення:

1) 175 / 5 = 35(км / год) -- швидкість теплохода

2) 315 / 3 = 105(км / год) -- швидкість потяга

3) 105 / 35 = 3 (км / год)