Бабуся купила 5кг різних круп. Пшоно становить 40% усієї маси круп. Скільки кілограмів пшона купила

бабуся?

Ответы на вопрос

Отвечает Весновская Маргарита.

Відповідь: 2 кілограми пшона купила бабуся.

Покрокове пояснення:

5*\frac{40}{100} =\frac{5*4}{10}=2 (кг) пшона