3. Есепті шығар. а) Бірінші вагонда 17 бала келе жатыр. Бұл барлық жолаушылар-дың бірінші

вагондағы жолаушылардан 13-і кем. Екі вагонда бар-дың үштен бір бөлігін құрайды. Екінші вагондағы жолаушылар-лығы неше жолаушы келе жатыр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карсаков Влад.

Ответ:1)17×3=51

2)51-13=38

3)38+51=89

Пошаговое объяснение:

Жауабы:екі вагонда барлығы 89 жолаушы келе жатыр