4. Розв'яжи задачу. Перше число менше від другого на 3. Якщо перше число помножитина 5, а друге

на 2, то отримаємо однакові результати. ЗнайдиЦі числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехайперше число буде х, тоді друге буде х + 3

рівнання

5х = 2 * (х + 3)

5х = 2х + 6

5х - 2х = 6

3х = 6

х = 6 : 3

х = 2 - перше число

2 + 3 = 5 - друге число