Обчисліть значення виразу -а +(-в) якщо а= - 5834 і в = 831


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Виктория.

Ответ:5003

Пошаговое объяснение:

-а +(-в)

Якщо а=-5834, в=831, то: 5834+(-831)=5834-831=5003