5"А" сыныбында 25 оқушы оның 16% емтиханнан 5 алды. Ал 5 "В" сыныбында 3 оқушы 5 алды, бұл ол

сыныбының 15% құрайды. 5 сынып оқитын балардың саны қанша?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубинин Даниил.

Ответ:

25*0,16=4

x*0,15=3

x=20

25+20=45