5 «А» сыныбында 25 оқушы. Оның 16%-ы емтиханнан «5» алды. 5 «В» сыныбында емтиханнан 3 оқушы «5»

алды, бұл осы сынып оқушылары санының 15%-ын құрайды. 5 сыныпта оқитын оқушыларының саны қанша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мемех София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Шешуі:25×0,16=4

Х×0,15=3

Х=20

25+20=45

Жауабы:5-інші сыныпта 45 оқушы оқиды