5 «Б» сыныбында 25 оқушы. Оның 20%-ы емтиханнан «5» алса, нешеуі «5»-тік емес баға алғаны? 5 «Ә»

сыныбында емтиханнан 5 оқушы «5» алды, бұл осысынып оқушылары санының 25%-ын құрайды. 5-сыныпта оқитыноқушылардың саны қанша?​

Ответы на вопрос

Отвечает Адаева Катя.

Ответ:25*(20:100)=5;25-5=20;20 бала бестік алмады.5*4=20;5 Ә сыныбында 20 бала бар.20+25=45;5-сыныпта 45 бала оқиды.

Пошаговое объяснение: