Скільки різних трицифрових чисел можна скласти з цифр 3,5,7,9 якщо цифри в чилсі не повторуються


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Саша.

Кількість комбінаторних розміщень з 4 елементів по 3:

A_4^3=\dfrac{4!}{(4-3)!}=4!=4 \cdot 3 \cdot 2=24.

Відповідь: 24.